No products in the cart.

Top
Image Alt

Kutularımız

  /    /  urunler  /  Renewal Time

Renewal Time

309.90 289.90

Renewal Time – Özüne Dön

Meditasyonun ruhumuzda yarattığı o eşsiz etki, sadece kendimizi ve çevremizi kısa bir süreliğine dinlememize yardımcı olup, düşüncelerimize doğru bir şekilde odaklanmamızı sağladığı bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Meditasyonu günlük yaşam rutinimize eklediğimiz takdirde yaşadığımız dönüşümleri ve değişimleri farketmemiz oldukça mümkün. Hayatınıza meditasyonu çoktan dahil etmiş veya keşfetmek istiyor olabilirsiniz. Bu serimiz sizlere eşsiz bir dönüşüm yaşatacaktır. Yolculuğa hazır mısınız?

İçindekiler :

  • Düş Kapanı
  • Organik Soya Mumu
  • Adaçayı Tütsü Buketi
  • Palo Santo
  • Öd Ağacı
  • Not Defteri
  • Kalem

***Kargo ücretsizdir. İş günü içerisinde saat 16:00’ya kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir ve sizlere takip kodu iletilir. 

 

- +

Description

Kullanım Önerisi:

Kutumuzda yer alan ürünler ruhunuzda eşsiz bir yolculuğa çıkarken sizlerin yol arkadaşı olacaktır. Kızılderili inanışına göre düş kapanı, sizi kötü rüyalardan korur. Eskiden bebekleri kötü ruhlardan korumak için de kullanırlardı. Düş kapanını yatak odanızda mümkünse baş ucunuza asmanız önerilir. Ayrıca uyku meditasyonlarının etkisini arttırma özelliği mevcuttur.

Meditasyon rutininiz için ise rahatsız edilmediğiniz bir ortam ve zaman dilimi yaratın. Duygularınızı ve neler hissettiğinizi not alın. Herhangi bir kimyasal içermeyen ve soyadan yapılan organik mumu, birlikte veya ayrı ayrı kullanmak üzere adaçayı tütsüsünü, öd ağacını ve palo santoyu yakın ve meditasyonunuzu gerçekleştirin. Meditasyon sonrası nasıl hissettiğinizi, meditasyon esnasında neler keşfettiğinizi, meditasyonunuzun nasıl geçtiğini not alın. Bunu yapmak deneyiminizi karşılaştırarak geliştirmenize ve ruhunuzdaki değişimi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
You don't have permission to register

Reset Password